Fotobudka na wesele – czy warto?

Realizacja i zaplanowanie wesela to ciężki orzech do zgryzienia dla przyszłej pary młodej. Prócz podstawowych decyzji, takich jak sala weselna, menu czy zespół muzyczny, narzeczeni muszą zastanowić się nad sposobami zapewnienia rozrywki dla przybyłych na uroczystość gości.

Jednym z ciekawszych pomysłów może być fotobudka na wesele. Jest to dość nowa w naszym kraju forma rozrywki, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Fotobudką nazywa się mobilne urządzenie, za pomocą którego goście mogą samodzielnie wykonać sobie serię zdjęć, która po chwili zostanie wydrukowana. Najpopularniejsze formaty zdjęć 5×15 cm i 10×15 cm. W zależności od tego, jaka fotobudka na wesele zostanie wynajęta przez parę młodą, goście do dyspozycji mają różnego rodzaje rekwizyty, takie jak kolorowe peruki, wymyślne okulary, wąsy, naszyjniki czy kapelusze. Oferta proponowana przez firmy specjalizujące się w tej branży jest naprawdę duża. Fotobudka na wesele to dobry pomysł na rozrywkę i spędzenie wolnego czasu. Dzięki takiej formie zabawy goście mogą nie tylko świetnie się bawić, ale również sprawić sobie wspaniałą pamiątkę w postaci zabawnej fotografii.

Witaj ! Nazywam się Jeremi Nowacki prowadzę bloga poświęconego tematyce mediów. Na blogu znajdziesz najnowsze artykuły dotyczące reklamy i funkcjonowania mediów. Jeśli masz pytania zapraszam do komentowania albo skorzystania z formularza kontaktowego.
Both comments and pings are currently closed.